Bydlíte ve starším panelákovém či cihlovém bytě a uvažujete nad rekonstrukcí bytového jádra? Bydlení velmi rychle zastarává a stará koncepce často nesplňuje hygienické ani funkční požadavky současného bydlení. Kompletní nebo alespoň částečná rekonstrukce bytového jádra vám dokáže významně zlepšit podmínky pro život a také finančně zhodnotit vaši nemovitost.

Naše sdružení instalatérů vám rádo pomůže s plánováním i realizací změn ve vašem bytě. Rekonstrukce bytového jádra běžně zahrnuje například bourání některých příček a montáž příček nových. Dále je součástí rekonstrukce koupelny, tvorba nových instalací, obkladů a vybavení domu novými zařizovacími předměty.

Protože je tyto změny často nutné konzultovat se statikem a protože vyžadují velké stavební úpravy, nedoporučujeme vám se do nich pouštět bez odborné konzultace a pomoci. Kompletní rekonstrukce bytového jádra často zabere až 10 dní. Cena rekonstrukce je vždy individuální. Naše sdružení se specializuje na rekonstrukce bytových jader v Ostravě a okolí. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Rekonstrukce bytového jádra Ostrava a okolí

Partneři
Jika
Laufen
Roca
 
GG
MD Market
Ptáček
 

TOP