Připravte se včas na topnou sezónu. Pokud potřebujete opravit či zrekonstruovat rozvody ústředního topení, na nic nečekejte a kontaktujte naší firmu VOKAMONT sdružení instalatérů. Ve firmě VOKAMONT se specializujeme především na rozvody vytápění, které řešíme v bytech, rodinných domech i v nebytových jednotkách, dle specifických požadavků našich zákazníků.

Provádíme realizaci podlahového vytápění včetně výpočtu a následné zalití podlahy Anhydritem “ Na klíč“ a realizace kotlů a kotelen na dotace (kotlíkové dotace, zelená úsporám, atd..).

Můžete se na nás obrátit tehdy, pokud stavíte a potřebujete nové rozvody, když rekonstruujete a musíte vyměnit ty staré, nebo v případě jakékoliv závady, kterou mnohdy objevíte až na poslední chvíli. Obraťte se na naše sdružení kdykoliv, když potřebujete poradit od odborníků.

Náš tým tvoří pouze specializovaní pracovníci, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti. Veškeré topenářské práce tak mají hladký průběh a vám se neprodraží. Ačkoliv je topná sezóna pouze od podzimu do jara, fungující otopná soustava je nezbytná k celoročnímu komfortu. S poptávkou se na nás tak můžete obrátit kdykoliv. Působíme zejména v Ostravě a v jejím okolí.

Nabízíme zejména tyto topenářské práce:

  • rekonstrukce rozvodů ÚT,
  • opravy rozvodů ÚT v domech a bytech,
  • termoregulace rozvodů ÚT,
  • výměny termoregulačních ventilů, dvouregulačních kohoutů, kotlů a otopných těles,
  • podlahové vytápění,
  • montáž slunečních kolektorů.

Voda topení plyn Ostrava

Partneři
Jika
Laufen
Roca
 
GG
MD Market
Ptáček
 

TOP